Община Златарица се включи активно в отбелязването на Международния олимпийски ден, обединявайки деца, младежи и жители в духа на спорта, приятелството и олимпийските ценности.
От местната администрация изказаха специални благодарности на Българския олимпийски комитет за оказаната подкрепа и съдействие при организацията и провеждането на събитието, както и за осигурените тениски и грамоти за участниците, подписани от председателя на БОК Весела Лечева.
„Благодарим на всички участници, доброволци, организатори и гости, които със своето присъствие, ентусиазъм и спортен дух превърнаха този ден в истински празник.
Нека продължаваме да насърчаваме активния начин на живот, честната игра и уважението – ценности, които олимпийското движение носи и вдъхновява поколения наред“, призоваха още от Общината.
22°C








