Двама мъже от Павликени са задържани за причиняване на телесна повреда на свой съгражданин.
Около 23:00 часа снощи съдействие в полицейското управление е потърсил 34-годишен местен жител. Той обяснил, че малко по-рано същата вечер е бил нападнат с нож от две лица. След преглед в Спешна помощ е освободен за домашно лечение.
От проведените действия по разследването е установено, че съпричастни към извършеното деяние са двама мъже на 25 и 51 години двамата от Павликени, по-възрастният известен на полицията и осъждан. Двамата към момента се издирват. Работата по образуваното досъдебно производство продължава./ Снимката е архивна
23°C













