Различни наркотични вещества са иззели полицаи от Горна Оряховица и Велико Търново през изминалото денонощие.
Вчера сутринта в Долна Оряховица е извършена проверка на 30-годишен местен жител. В хода на проверката в дома му са установени и иззети около 5 грама вещество, реагиращо на амфетамин и около 6 грама вещество, реагиращо на канабис. Установени са и лица, които периодично са си купували наркотични вещества от него. Образувано е досъдебно производство. Работата по документиране на случая продължава.
Вчера в областния град при проверка на 38-годишен местен жител е намерено и иззето топче, съдържащо листна маса, с тегло около 1 грам, която при полеви наркотест е реагирала на канабис. Мъжът е задържан за срок до 24 часа по ЗМВР. По случая е започнато бързо производство.
23°C













