Петък, 02 Дек 2022

„Локомотив” се наложи с 8:1 в приятелски мач срещу „Левски” (Стражица)

02.09.2022 10:43

„Локомотив” запълни паузата, отворила се заради отложения мач с „Локо” Мездра с приятелска среща с "Левски" Стражица. Целта на срещата беше да не се губи от игровия ритъм на представителния ни отбор. В допълнение на това да се обиграва вторият отбор. Домакините поведоха с 1:0. След което с голове се отличиха Янислав Цачев и Тодор Бакърджиев. През втората част четири попадения на Бисер Алексиев и по един гол Николай Дочев и Николай Данков оформиха резултата.

Силно се включиха във второто полувреме юношите ни, като изцяло смениха облика на игра от първото полувреме и тотално объркаха домакините като разчитаха на бързите си контраатаки.
Момчетата показаха, че имат потенциал и сериозно се хвърлиха в мача като печелеха почти всички единоборства с мъжката си игра и себераздаване. Доволен съм от всички момчета, а голмайсторските си умения, за пореден път, загатна Бисер Алексиев с неговите четири попадения, каза треньорът Илия Пендов.