Събота, 19 Nov 2022

„Локо” вкара 4 гола на „Левски” за втората си победа в първенството

20.08.2022 20:24

„Локомотив” вкара 4 безответни гола на „Левски” от град Левски в мач от третия кръг на Северозападна трета лига. За „локомотивци” това беше втората победа в първенството и първа на свой терен. Домакините можеха да победят и с повече, но феновете бяха доволни да видят по два гола в двете полувремена. За първи път от доста дълго време видяха в игра и Янислав Цачев, който се завърна след контузия с гол.

Резултатът откри Димитър Байдаков в 17-та минута, отбелязал точно дузпа в полза на отбора му, отсъдена за нарушение срещу Тодор Бакърджиев. Двайсет минути по-късно резултатът стана 2:0 с гол на Даниел-Виктор Кънчев, получил добър пас от Кристиян Райчев.

Още два гола паднаха през второто полувреме. Георги Колев се разписа в 76-та минута, а влезлият след почивката Янислав Цачев оформи крайното 4:0 десетина минути по-късно с асистенция на Милен Савов.

„Локомотив”: Иван Христов, Стефан Иванов, Али Ахмед, Ивайло Тодоров, Красен Трифонов, Александър Узунов, Кристиян Райчев, Даниел-Виктор Кънчев, Тодор Бакърджиев, Георги Колев, Димитър Байдаков.

Резерви: Зехнур Чаушев, Ивайло Велчев, Станимир Андреев, Милен Савов, Николай Иванов, Мартин Господинов, Янислав Цачев.

След този кръг „Бдин” и „Локо” (Мездра) продължават с пълен актив от точки. Видинчани разбиха „Академик” (Свищов) с  5:0, а „железничарите” от Мездра победиха с 2:1 адашите от Дряново. „Ботев 2” победи „Етър 2” като гост, а „Партизан” се наложи над „Павликени” с 3:1.