Събота, 12 Nov 2022

„Локо” върна самочувствието с победа във Враца

13.08.2022 20:47

„Локомотив” спечели втория си мач от новото първенство в Северозападна трета лига като гост на дублиращия тим на местния „Ботев”.

Мачът се игра на помощния терен на стадион „Христо Ботев“, а двата отбора трябваше да наваксват за пропуснатите възможности в първия кръг. „Локо” тръгна в първенството с неочаквана загуба на свой терен от „Академик”, а „Ботев II” направи равен като гост в Дряново.

„Локомотивци” този път не позволиха на някой друг да им решава мача. Гостите поведоха в 29-та минута. След изпълнение на ъглов удар защитниците на „Ботев” не успяха да изчистят добре, Ивайло Тодоров овладя топката и откри резултата.

През второто полувреме домакините опитаха да обърнат мача и имаха няколко положения, които обаче не реализираха.

Докато „Локомотив” реши мача с втори гол в 76-ата минута. При една много добра контраатака Кристиян Райчев подаде и Тодор Бакърджиев се разписа за крайното 0:2.

„Локомотив” започна с Иван Христов, Стефан Иванов, Ивайло Тодоров, Кристиян Райчев, Александър Узунов, Даниел – Виктор Кънчев, Красен Трифонов, Николай Иванов, Тодор Бакърджиев, Димитър Байдаков, Георги Колев.

В групата бяха още Зехнур Чаушев, Али Ахмед, Станимир Андреев, Милен Савов, Кристиян Райчев, Явор Генчев, Мартин Господинов, Кристиян Дечев.

След последния съдийски сигнал футболистите на „Локо” направиха първото си влакче на победата за този сезон, радвайки малката, но гласовита група от фенове, които ги насърчаваха през целия мач.