„Здравето е ценност, която заслужава да бъде пазена всеки ден“, ни напомниха ученици от Велико Търново
В навечерието на Международния ден за борба със злоупотребата и нелегалния трафик на наркотични вещества – 16 юни, ученици от Професионалната гимназия по архитектура, строителство и геодезия „Ангел Попов“ във Велико Търново беше домакин на образователни игри, част от дейностите по проект „Мисия здраве“ в рамките на XVII издание на Националния ученически конкурс „Посланици на здравето“.
23.06.2026 09:26