Лесовъди от Горна Оряховица обсъждаха стопанисването на дъбовите гори
Северноцентралното държавно предприятие проведе съвещания по стопанисване на горите съвместно с представители на двете регионални дирекции по горите, в чиито обхвати попада предприятието. Ежегодно предприятие организира теренни съвещания, на които се дискутират маркирането и провеждането на различните видове сечи, както и въпроси, свързани с опазването и контрола на горските територии, прилагането на нови нормативни разпоредби и други актуални теми в сектора.
23.06.2026 14:48