Петък, 26 Яну 2024

„Черно-белите“ фенове превърнаха „Ивайло“ в домакински стадион за победата на „Локо“ над „Етър II“

27.10.2023 22:29

„Локомотив“ победи с 4:1 „Етър II“ в мач от XII кръг на Северозападна трета лига. Мачът се игра на стадион „Ивайло“ в старата столица, който обаче бе окупиран от фенове на „черно-белите“. Така че „локомотивци“ на практика играха като у дома си. Вероятно и без това щяха да наложат превъзходството си, но пък зарадваха феновете, направили такава мощна организация за това гостуване.

Резултатът бе открит в 21-та минута от голмайстора на „Локо“ Георги Колев, който изпълни точно дузпа за нарушение срещу Янислав Цачев.

В 35-та минута „етърци“ изравниха и полувремето завърши при равенство 1:1.

Втората част обаче изцяло за гостите, които отново поведоха в 63-та минута с втори гол на Миглата. Само три минути  по-късно Николай Иванов направи 3:1 за „железничарите“. Крайното 4:1 оформи Христо Марков след асистенция на Байдаков в последната минута на редовното време.

„Локомотив“: Венцислав Димитров, Кристиян Райчев, Александър Узунов, Красен Трифонов – капитан, Милен Савов, Тодор Бакърджиев, Кристиян Дечев, Даниел-Виктор Кънчев, Георги Колев, Янислав Цачев, Димитър Байдаков.

Резерви: Цветомир Иванов, Христо Марков, Николай Иванов, Ивайло Велчев, Кристиян Славчев, Димитър Костадинов, Али Ахмед.