Сряда, 13 Дек 2023

„Локо“ отпадна от турнира за Купата на България след късен гол на „Спортист“ (Своге)

12.09.2023 19:15

Горнооряховският „Локомотив“ приключи участието си в турнира за Купата на България след загуба с 1:2 от втородивизионния „Спортист“ (Своге).

Мачът се игра на стадиона в Горна Оряховица и започна с натиск на домакините, които поведоха с гол на Янислав Цачев в 11-та минута. В 22-та минута вратарят на „Локо“ Венцислав Димитров допусна грешка, която бе наказана от Радослав Живков, който възстанови равенството.

През втората част играта бе равностойна с опасности и пред двете врати се редуваха. От създадените възможности се възползваха гостите. В 87-та минута влезлият като резерва Антон Иванов прати своя отбор в следващия кръг.

След последния съдийски сигнал феновете на „Локо“ не спестиха бурното си недоволство от съдийството.

„Локомотив“: Венцислав Димитров, Милен Савов, Кристиян Райчев, Ивайло Тодоров (к), Александър Узунов, Тодор Бакърджиев, Кристиян Дечев, Даниел-Виктор Кънчев, Димитър Костадинов, Янислав Цачев, Георги Колев.