Велико Търново беше част от Националната инициатива „60 години Христо Стоичков“. Днес
стадион „Ивайло“ бе домакин на футболен турнир за любителски отбори. Десетки състезатели мериха сили в оспорвани мачове, а за най-добрите, освен признание, имаше и купи.
Два великотърновски състава стигнаха до финала, спечелен от МФК „Спартак“ срещу „Няма място“.
Общо 12 отбора от Централна и Северна България участваха във футболната надпревара.
30°C













