Събота, 22 Апр 2023

„Локо“ загуби с 1:2 от третия отбор на „Лудогорец“

21.01.2023 18:51

„Локомотив“ загуби и втората си контрола с 1:2, като този път съперник беше третият отбор на шампиона „Лудогорец“. Срещата се изигра на един от терените в комплекса „Гнездо на орли“. Домакините са на пето място във временното класиране на Североизточна трита лига, а „локомотивци“ са трети в Северозападна.

Боил Цветков откри за домакините в 35-та минута с удар с глава. Вторият гол за „Лудогорец“ отбеляза Никола Тодоров в 75-та минута. Десетина минути по-късно Даниел-Виктор Кънчев се разписа за „Локомотив“ и оформи крайното 2:1 за „орлите“.

Стартов състав на „Локомотив“: Ивайло Стефанов, Станимир Андреев, Али Ахмед, Ивайло Тодоров, Ивайло Велчев, Мартин Господинов, Николай Иванов, Тодор Бакърджиев, Даниел-Виктор Кънчев, Георги Колев, Димитър Байдаков.

Резерви: Зехнур Чаушев, Венцислав Димитров, Стефан Иванов, Ангел Паунов, Александър Узунов, Янислав Цачев, Красен Трифонов, Кристиян Дечев, Димитър Костадинов, Виктор Василев, Борислав Бъчваров.

Третата проверка в подготвителния цикъл е на 28 януари срещу прекия конкурент в Северозападна трета лига „Вихър“ (Славяново).