Четвъртък, 20 Oct 2022

„Локо” се наложи над „Янтра” (Полски Тръмбеш) с 4:1

21.07.2022 22:27

„Локомотив” (Горна Оряховица) надигра „Янтра” (Полски Тръмбеш) с 4:1 в четвъртата си контрола това лято. Селекцията на Лъчезар Русев доминираше през 90-те минути. Имаше шансове и за други попадения, вкара още два гола, но реферът не ги зачете.

Десетина минути след началото Даниел-Виктор Кънчев стреля неспасяемо в мрежата на „Янтра”. Съдията обаче отсъди засада и резултатът остана 0:0. В 28-ата минута Димитър Байдаков владееше топката, спря я на дузпата и този път Николай Иванов откри резултата. 120 секунди преди почивката Байдаков беше спрян с нарушение и Кристиян Райчев вкара дузпата. Малко след почивката Иванов отново се разписа, възползвайки се от центриране на Георги Колев. Иванов вкара и в 57-ата минута след центриране на Райчев, но реферът отново не зачете попадението, маркирайки засада на Байдаков. В 63-ата минута Колев шутира, вратаря на Янтра изби, но с добавката на Байдаков стана 4:0. Ростислав Данчев реализира почетното попадение за тима от Полски Тръмбеш в 70-ата минута. Пропуски за „железничарите“ направиха още 14-годишният Мартин Господинов, Ивайло Велчев, Колев и Райчев. В игра за „Локо” влязоха 26 футболиста.

Следващата проверка е в събота от 10:30 с „Академик” (Свищов) на стадион “Локомотив”.