Сряда, 28 Сеп 2022

„Локомотив” победи „Левски” в последния домакински мач за сезона

22.05.2022 07:53

„Локомотив” спечели с 2:0 срещу „Левски” (Левски) в последния си домакински мач за това първенство. Домакините създадоха натиск пред вратата на Васил Тодоров още в самото начало и в 21-та минута успяха да стигнат до гол. Димитър Байдаков центрира отдясно и Янислав Цачев беше точен за 1:0. В 33-ата Тодор Бакърджиев уцели гредата, върналата се на терена топка беше пресрещната от Цачев и Стефан Неделчев, но те не успяха да удвоят преднината на своя отбор.

Много пропуски имаше и през второто полувреме. Ивайло Тодоров уцели гредата. Емил Копаранов и Неделчев имаха добри възможности, но не стигнаха до гол. Байдаков също пропиля шанс. Той обаче се реабилитира накрая и отбеляза за 2:0 след извеждащо подаване на Кристиян Райчев.

„Локомотив”: Ивайло Стефанов, Денислав Николов, Ивайло Тодоров (капитан), Ивайло Велчев, Емил Копаранов, Александър Узунов, Тодор Бакърджиев, Янислав Цачев, Кристиян Райчев, Стефан Неделчев, Димитър Байдаков.

До края на първенството остават два кръга, като в следващия „Локо” почива, а в последния гостува на „Етър II”.