Сряда, 28 Сеп 2022

Гол на Янислав Цачев в добавеното време донесе победа на „Локо” в Павликени

26.03.2022 19:38

Горнооряховският „Локомотив” измъкна победата в Павликени в последните минути на мача след перфектна комбинация между двамата млади таланти на клуба Тодор Бакърджиев и Янислав Цачев. Бакърджиев направи самостоятелен пробив и изведе Цачев, който не пропусна и донесе победата на своя отбор. Това стана в добавеното време на мача между „Локо” и „Павликени”. Двата отбора преди това си бяха разменили по един гол в първото полувреме. Димитър Байдаков откри за гостите в 15-та минута, а бившият „локомотивец” Димо Атанасов изравни в 30-та минута. Мачът вървеше към равенство до печелившото разиграване между младоците на клуба, които влязоха в игра през втората част.

„Локомотив” започна с Иван Петров, Мартин Минчев, Ивайло Тодоров, Ивайло Велчев, Андрей Петров, Александър Узунов, Емил Копаранов, Стефан Неделчев, Кристиян Райчев, Красимир Гавазов, Димитър Байдаков. В групата бяха още Ивайло Стефанов, Делян Дончев, Никола Какамъков, Янислав Цачев, Александър Краев, Денислав Николов.

В останалите мачове от кръга

Вихър (Славяново) - Спартак (Плевен) -  1:3

Янтра (Полски Тръмбеш) - Бдин 1923 (Видин)   - 1:3

Пещера (Галата) - Ботев II (Враца) -  0:3 служебна победа за врачани, след като „Пещера” се отказа от първенството

Академик (Свищов) - Левски 2007 (Левски) - 2:1

Партизан (Червен бряг) - Етър ВТ II (Велико Търново) - 3:1

Дреновец (Дреновец) - Ювентус 95 (Малчика) - 3:3

Севлиево (Севлиево) - Локомотив 1927 (Дряново) - 2:1

Във временното класиране няма размествания. „Спартак” продължава да води, следван от „Севлиево” и „Бдин”. „Локомотив” е на четвърто място с 12 точки изоставане от лидера и 4 точки зад третото място, но с 8 точки преднина пред петия засега „Партизан”.