Събота, 01 Oct 2022

„Локо” победи „Дреновец” като гост и вече е четвърти в Северозападна трета лига

12.03.2022 19:29

„Локомотив” продължава да е по-резултатен като гост и постигна втора победа тази пролет навън. Победата този път е с 2:1 над „Дреновец” в мач от XXI кръг на първенството. Тя позволи на „железничарите” да се изкачат на четвъртото място във временното класиране на Северозападна трета лига.

Стефан Неделчев откри резултата в 36-та минута, а Кристиян Райчев покачи за гостите в 43-та. Домакините се опитаха да се върнат в мача с гол на Пламен Ненов в 56-та минута, но нямаха сили за нещо повече.

„Локомотив” започна с Иван Петров, Мартин Минчев, Ивайло Тодоров, Ивайло Велчев, Андрей Петров, Емил Копаранов, Александър Узунов, Стефан Неделчев, Кристиян Райчев, Тодор Бакърджиев и Димитър Байдаков. В групата за мача бяха още Зехнур Чаушев,  Александър Краев, Никола Какамъков,  Янислав Цачев,  Краси Гавазов, Денислав Николов, Кристиян Дечев.

Локомотив 1927 (Дряново) - Ювентус 95 (Малчика)  1:2

Утре играят Павликени (Павликени) и Ботев II (Враца).

„Вихър” (Славяново) почива в този кръг, което позволи на „Локомотив” да го изпревари във временното класиране.

Следващата събота „Локо” ще се опита да вземе първа домакинска победа тази пролет срещу „Партизан” (Червен бряг).