Сряда, 28 Сеп 2022

Горнооряховският „Локомотив” победи с 4:0 адашите от Дряново в контрола

30.01.2022 18:50

Отново четири гола вкараха „локомотивци” в поредната си контрола, след като вчера победиха „Берое II” – отбор от дъното на Югозападна трета лига, с 4:0. Този път горнооряховските „железничари” се изправиха срещу съимениците от Дряново, чийто треньор и доста играчи привлякоха на полусезона. Почивка след вчерашния мач в Стара Загора получиха по-опитните, докато младите имаха много повече поле за действие.

Стефан Неделчев, който игра и вчера, откри резултата в първото полувреме след като изпълни точно дузпа, отсъдена за нарушение срещу самия него. Завърналият се след проби в ЦСКА – 1948 Янислав Цачев, направи хеттрик през втората част.

„Полезна проверка, в която вкарахме в игра всички юноши. Имаше доста неточности в играта ни заради умората в повечето ни футболисти от вчерашния мач. Не мога да не отлича Александър Краев, който загатва за големия си потенциал. Имаше и хубави неща в мача. Доволен съм от себераздаването на играчите”, обобщи треньорът Светлин Иванов.

„Локомотив” започна със Зехнур Чаушев на вратата и пред него Стефан Иванов, Денислав Николов, Ивайло Велчев и Андрей Петров, Александър Краев и Александър Узунов, Янислав Цачев, Никола Какамъков, Кристиян Райчев и Стефан Неделчев.