Вторник, 27 Сеп 2022

„Локомотив” и „Вихър” отново не се победиха, направиха 2:2 в контрола

16.01.2022 19:53

В първата си контрола горнооряховският „Локомотив” завърши 2:2 с „Вихър” от Славяново. Със същия резултат приключи и мачът между двата отбора, които са съответно четвърти и пети във временното класиране на Северозападна трета лига, от първенството. Както и в официалния мач „локомотивци” започнаха силно и поведоха с 2:0 с голове на Емил Копаранов и Димитър Байдаков от дузпа. През втората част обаче по-добри бяха символичните гости, които успяха да доведат резултата до 2:2.

Срещата се игра на терена „Трифон Иванов” във Велико Търново.

„Локомотив”: Иван Петров, Андрей Петров, Денислав Николов, Мартин Минчев, Ивайло Велчев, Емил Копаранов, Дилян Дончев, Тодор Бакърджиев, Димитър Байдаков (капитан), Стефан Неделчев, Кристиян Райчев

Резерви: Зехнур Чаушев, Ивайло Стефанов, Станимир Андреев, Десислав Пенев, Стефан Иванов, Звезделин Бончев, Валентин Петров, Красимир Гавазов, Никола Какамъков, Николай Дочев, Кристиян Дечев, Александър Краев, Кирил Димитров.