Вторник, 27 Сеп 2022

„Локо” завърши годината с победа над „Етър II”, ще зимува на четвърто място

27.11.2021 18:00

В последния си мач за 2021 година „Локомотив” победи на своя стадион дублиращия отбор на „Етър” с 3:1. И четирите гола в срещата паднаха през първото полувреме. След това повече време за игра получиха резервите в състава на домакините.

„Локо” поведе с 2:0 още в първите 15 минути с два гола на излезлия от школата на „Етър” Димитър Байдаков. В 31-та минута Георги Колев направи 3:0, а десетина минути по-късно Александър Гугучков оформи крайния резултат 3:1.

В останалите срещи от кръга „Спартак” победи „Дреновец”, а „Севлиево” падна във Видин, така че плевенчани ще са лидери за първия полусезон с 39 точки, а „Севлиево” е на второ място с 36. „Бдин” става трети с днешната си победа с 34 точки, а „Локомотив” е на четвърто място с 33. На 3 точки е „Вихър” (Славяново), който е с мач по-малко, защото сблъсъкът с „Павликени” бе отложен.