Вторник, 27 Сеп 2022

„Локомотив” победи дубъла на „Ботев” с 2:1

06.11.2021 16:56

„Локо” прекъсна серията от три мача без победа като се наложи над дублиращия състав на „Ботев” (Враца) с 2:1. И двата гола за домакините паднаха през първата част. В 18-та минута откри Кирил Димитров, а капитанът Георги Колев удвои преднината на своя отбор в 30-та минута. Гостите, които са на 14-то място във временното класиране, успяха да върнат един гол през втората част, но нямаха сили тотално да обърнат мача.

„Локомотив” започна с малко по-различен стартов състав от последните мачове, заради контузия на вратаря Ивайло Петков и наказанието на Димо Атанасов, получил червен картон в мача с „Бдин”.

„Локомотив”: Зехнур Чаушев, Ивайло Велчев, Стефан Иванов, Али Ахмед, Станимир Андреев, Александър Узунов, Явор Генчев, Тодор Бакърджиев, Янислав Цачев, Георги Колев, Кирил Димитров.

Резерви: Ивайло Петков, Десислав Пенев, Емил Копаранов, Никола Какамъков, Димитър Байдаков, Красимир Гавазов, Валентин Петров.