Петък, 30 Сеп 2022

„Локо” направи равен 3:3 в Севлиево

22.07.2021 08:33

В състав предимно с юношите излезе „Локомотив” на градския стадион в Севлиево за четвъртата си контрола. Двата отбора направиха зрелищен мач с 6 гола и много обрати в резултата. Откриха домакините, след което Красимир Гавазов изравни от дузпа. В последната минута на първото полувреме „Севлиево” отново поведе.

През второто полувреме в игра се появиха всички резервни футболисти и в двата отбора. В 65-та минута Янислав Цачев изравни за 2:2. „Локомотивци” поведоха с гол на Георги Колев в 72- ата минута. Но две минути преди края домакините изравниха отново.

Следващата проверка на ОФК „Локомотив“ е на 24.07.2021 г. (събота) от 18:30 часа в гр. Дряново срещу местния ФК „Локомотив 1927“.

ОФК „Локомотив“: Ивайло Петков, Стефан Иванов, Ивайло Велчев, Али Ахмед, Илиян Илиев, Александър Узунов, Явор Генчев, Никола Какакмъков (Красимир Гавазов), Тодор Бакърджиев, Георги Колев (к), Янислав Цачев.