Община Златарица се включи в отбелязването на Международния олимпийски ден. Организаторите отправиха специални благодарности към Българския олимпийски комитет за оказаната подкрепа и съдействие при подготовката и провеждането на събитието, както и за осигурените тениски и грамоти за участниците, подписани от председателя на БОК Весела Лечева.
Благодарим на всички участници, доброволци, организатори и гости, които със своето присъствие, ентусиазъм и спортен дух превърнаха този ден в истински празник.
Нека продължаваме да насърчаваме активния начин на живот, честната игра и уважението – ценности, които олимпийското движение носи и вдъхновява поколения наред, споделят организаторите.
31°C












