Кражба на портмоне във влак разкриха за часове служители на Районното управление в Горна Оряховица.
Вчера сутринта на гара Горна Оряховица съдействие от служители на ЗЖУ – Русе е потърсил жител на Русе. Той обяснил, че докато е пътувал във влак от Русе за Горна Оряховица, след село Правда е излязъл от купето, но е оставил раницата си вътре. Малко по-късно установил, че раницата му е с отворени джобове и му липсва портмонето, съдържащо неголяма сума пари. От проведените незабавни действия по разследването е установено, че съпричастен към извършеното деяние е 25-годишен от с. Първомайци. Портмонето е установено.
Работата по образуваното досъдебно производство продължава.
26°C













