Още един повод за гордост има за БК „Локомотив“ - Горна Оряховица. На 20 юни неговите състезатели Давид Сергиев, Стелиян Минков, Михаил Петков и Виктор Пъшев представиха достойно клуба на турнира по стрийтбол 3x3 Kings в град Търговище.
Момчетата демонстрираха характер и отборен дух, като заслужено спечелиха първо място във възрастова група U15.
28°C








