В Деня на българския фолклор, кметът на Лясковец Васил Христов покани най-голямата фолклорна формация в общината - ТС „Лудо младо“, и в присъствието на своя заместник Емилия Жилиева връчи плакет на танцьорите.
Васил Христов се обърна с поздрав към ръководителя на фолклорния състав Павлина Кълчишкова, към корепетитора Иван Кълчишков и към младите танцьори с топли думи и отбеляза колко се радва на успехите им.
Фолклорът ни е живата връзка между поколенията и именно вие сте тези, които съхраняват с гордост нашето безценно наследство. Поздравления, „Лудо младо“, за всичките ви успехи - за магията, с която нарисувахте картини от България на Годишния си концерт, за първите места, които завоювахте само през последния месец, за участията ви в престижни фестивали и за славата, която носите на Община Лясковец.Успехите, които постигате, са доказателство за вашия огромен труд и любов към родното. Бъдете здрави, вдъхновени и все така отдадени на любовта си към танца, обърна се към таньорите Васил Христов.
25°C













