Коментар на кандидата за кмет на Горна Оряховица Николай Рашков, след като упражни правото си на глас:
"Скъпи съграждани,
Гласувайте! Само така градът ни може да излезе от зоната на мрака!
Аз дадох своя вот за Горна Оряховица, която е далеч от зависомостите, близо до гражданите и в центъра на развиващия се свят.
В кампанията си отделих специално внимание и усилия да призовавам повече хора да използват правото си на глас, защото изборите са проявата на прякото гражданско участие в държавната власт.
Отделете време и вървете до урните!".

--135.jpg)




