Вторник, 27 Сеп 2022

Велико Търново Спорт

Веселин Великов: Тръгваме за победа

27.10.2021 14:22

Старши треньорът на “Етър” Веселин Великов говори преди гостуването на “виолетовите” на “Септември” в 1/8 финалите за Купата на България. Двубоят е утре от 15:00 ч. в столицата.

„Отиваме за победа! Ще дам почивка на някои от основните футболисти и ще дам шанс на други, които имат по-малко игрови минути. Нашият важен мач е в неделя със „Спартак“ (Варна), защото искаме да се върнем по най-бързия начин в Първа лига, но пак казвам – няма да отпишем срещата със „Септември“, отиваме и играем за победа.

Мачът ще е по-различен от този за първенството. Сигурен съм, че и техният треньор ще направи някои промени в състава си, но нас това не ни интересува. Трима ще получат почивка, а Мариян Иванов е наказан. Тези момчета, които по-малко са играли, трябва да докажат, че заслужават да играят в „Етър“. Трябва да отстраним и този съперник за купата, надявам се, че този път няма да играем 120 минути“, коментира Веселин Великов./ www.etarvt.bg