Сряда, 28 Сеп 2022

„Локомотив” победи в Свищов с 3:0

18.09.2021 20:01

Лидерът в Северозападна трета група продължава без грешка и след седмия кръг от първенството. Горнооряховският „Локомотив” почти ходом се наложи с 3:0 над закотвилия се на дъното „Академик” (Свищов) и вече е едноличен лидер в класирането.

Резултатът за „Локомотив” откри капитанът Георги Колев в 37-та минута. Спокойното темпо и дългите разигравания на „железничарите” държаха „студентите” далеч от голова възможност въпреки опитите на домакините да са по-активни през втората част. В 70-та минута Явор Генчев затвърди по-добрата класа на своя отбор, а десет минути по-късно Георги Колев от дузпа оформи крайния резултат.

Мачът се игра на градския стадион в Свищов пред празни трибуни заради мерките срещу COVID.

„Локомотив”: Зехнур Чаушев, Али Ахмед, Стефан Иванов, Станимир Андреев, Ивайло Велчев, Емил Копаранов, Явор Генчев, Красимир Гавазов, Георги Колев, Димо Атанасов, Янислав Цачев.

Резерви: Ивайло Петков, Александър Узунов, Звезделин Бончев, Кирил Димитров, Никола Какамъков, Александър Краев.