Вторник, 27 Сеп 2022

Хандбалният „Локомотив“ отстъпи на „Осъм“ в мач от XVII кръг на А-РХГ

28.03.2021 11:11

Хандбалният „Локомотив” (Горна Оряховица) загуби от „Осъм” в спортната зала на гр. Ловеч.
Първото полувреме двата отбора показаха равностойна игра и отбелязаха поравно попадения в двете врати 11:11
Втората част домакините започнаха със серия от голове и поведоха до 40-та мин.с 18:16. Постепенно увеличиха разликата до 22:18. Железничарите не успяха да противодействат. Пропуснаха три дузпи, които се оказаха решаващи за обрата. Ловешките хандбалисти запазиха преднината до края и победиха с 28:25.
След този кръг „Локомотив“ е на четвърта позиция с 22 т. Водач е „Шумен-61“ с 26 т.
Локо: Георги Маринов, Стефан Димитров, Исмет Хаджиев, Любослав Димитров, Владислав Йоргов, Станислав Добрев, Велимир Даскалов, Емилиян Синигеров, Николай Генов, Радослав Йорданов, Михаел Иванов, Георги Кръстев.