Кметът на Велико Търново Даниел Панов награди със Старопрестолни грамоти учителите, които през настоящата учебна година са защитили своята първа академична степен – докторска. Градоначалникът им благодари за грижата, образованието и възпитанието на великотърновските деца и ученици, а и за непрекъснатия стремеж за развитие и усъвършенстване.
Панов напомни и, че Велико Търново е град, който дава пример с водещото място на образованието и уважението към учителя.
Поздравления за д-р Невена Ляскова-Великова от Професионална гимназия по туризъм „Д-р Васил Берон“, д-р Деница Димитрова от Средно училище „Владимир Комаров“, д-р Даниела Малакова от Детска градина „Здравец“ и за д-р Евелина Георгиева от Спортно училище „Георги Живков“.
Старопрестолна грамота за дългогодишната работа и принос за развитието на образователната мрежа в старата столица кметът връчи и на Пенка Игнатова – директор на Общинската дирекция „Образование“ в периода 2012-2026г.
23°C







--800.jpg)





