Сряда, 28 Сеп 2022

„Локо” се приближи на една точка от второто място след победата над адашите от Мездра

30.04.2022 23:40

Горнооряховският „Локомотив” спечели железничарското дерби в 29-я кръг на Северозападна трета лига. Резултатът 2:0 срещу „локомотив” (Мездра) бе оформен в рамките на пет минути в началото на последната четвърт на двубоя. Голмайстори станаха двама съименици. Стефан Иванов откри в 70-та минута, а Стефан Неделчев оформи победата в 75-та минута.

В групата на „Локо” за мача бяха Иван Петров, Стефан Иванов, Мартин Минчев, Андрей Петров, Ивайло Велчев, Делян Дончев, Емил Копаранов, Стефан Неделчев, Кристиян Райчев,Красимир Гавазов, Янислав Цачев.

Резерви Ивайло Стефанов, Денислав Николов, Валентин Петров, Кристиян Дечев, Йордан Статев, Тодор Бакърджиев, Димитър Байдаков.

С тази победа „Локо” се доближи само на точка от второто място във временното класиране, тъй като вторият – „Севлиево”, сгреши на свой терен и падна от аутсайдера „Академик” (Свищов) с 1:2. Само лидерът „Спартак” (Плевен) не сбърка в този кръг и взе поредната победа като гост на „Левски”. Останалите в първата половина на таблицата помогнаха на закъсалите.