Наркотични вещества иззеха служители на полицейските управления във Велико Търново и Стражица.
В петък следобед в областния град при посещение на сигнал за катастрофа с материални щети е извършена проверка на лек автомобил, управляван от 41-годишен от Павликени. В автомобила е намерена и иззета саморъчно свита цигара, съдържаща около 0,5 грама, реагираща на канабис. Мъжът е задържан за срок до 24 часа по Закона за МВР.
Същия ден в Стражица е извършена проверка на 16-годишно местно момче. Иззето е пликче, съдържащо растителна маса, с тегло около 2 грама, която при полеви наркотест е реагирала на канабис.
По двата случая са образувани бързи производства.
32°C





--700.jpg)

