Петък, 19 Юли 2024
            
Горна Оряховица Спорт

„Локомотив” започва с гостуване на „Лудогорец II”, дербито с „Етър” е на 7 септември

  13.06.2024 15:36
„Локомотив” започва с гостуване на „Лудогорец II”, дербито с „Етър” е на 7 септември

Жребият за новото първенство на Втора лига отреди „Локомотив” да е гост на Лудогорец II" в Разград  в първия си мач след завръщането при професионалистите. Дербито с „Етър” ще е в осмия кръг.

Първенството на втората дивизия започва на 20 юли, а първата му част приключва на 7 декември, като ще се изиграят и два пролетни кръга.

Първото домакинство на „Локо” е с „Монтана 1921” на 27 юли

В третия кръг гостува в Габрово на „Янтра” на 3 август.

Най-чаканият мач с „Етър” е на 7 септември в осмия кръг. Ще се играе на стадион „Локомотив”.

Цялата програма

I кръг

20 юли 2024 г., събота:

Спортист 2009 (Своге) - Пирин (Благоевград)                -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Добруджа 1919 (Добрич)    -

ЦСКА II (София) - Литекс (Ловеч)                           -

Спартак (Плевен) - Дунав от Русе (Русе)                    -

Несебър (Несебър) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Локомотив (Г.Оряховица)      -

Монтана 1921 (Монтана) - Марек 1915 (Дупница)              -

Янтра 2019 (Габрово) - Етър ВТ (Велико Търново)            -

Миньор (Перник) - Ботев II (Пловдив)                       -

Беласица (Петрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)          -

 

II кръг

27 юли 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Струмска слава 1927 (Радомир)        -

Ботев II (Пловдив) - Беласица (Петрич)                     -

Етър ВТ (Велико Търново) - Миньор (Перник)                 -

Марек 1915 (Дупница) - Янтра 2019 (Габрово)                -

Локомотив (Горна Оряховица) - Монтана 1921 (Монтана)       -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)      -

Дунав от Русе (Русе) - Несебър (Несебър)                   -

Литекс (Ловеч) - Спартак (Плевен)                          -

Добруджа 1919 (Добрич) - ЦСКА II (София)                   -

Спортист 2009 (Своге) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)     -

 

III кръг

3 август 2024 г., събота:

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Пирин (Благоевград)       -

ЦСКА II (София) - Спортист 2009 (Своге)                    -

Спартак (Плевен) - Добруджа 1919 (Добрич)                  -

Несебър (Несебър) - Литекс (Ловеч)                         -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Дунав от Русе (Русе)         -

Монтана 1921 (Монтана) - ФК ЦСКА 1948 II (София)           -

Янтра 2019 (Габрово) - Локомотив (Горна Оряховица)         -

Миньор (Перник) - Марек 1915 (Дупница)                     -

Беласица (Петрич) - Етър ВТ (Велико Търново)               -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Ботев II (Пловдив)         -

 

IV кръг

10 август 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Ботев II (Пловдив)                   -

Етър ВТ (Велико Търново) - Струмска слава 1927 (Рад)       -

Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   -

Локомотив (Горна Оряховица) - Миньор (Перник)              -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Янтра 2019 (Габрово)             -

Дунав от Русе (Русе) - Монтана 1921 (Монтана)              -

Литекс (Ловеч) - Лудогорец 1945 II (Разград)               -

Добруджа 1919 (Добрич) - Несебър (Несебър)                 -

Спортист 2009 (Своге) - Спартак (Плевен)                   -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - ЦСКА II (София)           -

 

V кръг

17 август 2024 г., събота:

ЦСКА II (София) - Пирин (Благоевград)                      -

Спартак (Плевен) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)          -

Несебър (Несебър) - Спортист 2009 (Своге)                  -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Добруджа 1919 (Добрич)       -

Монтана 1921 (Монтана) - Литекс (Ловеч)                    -

Янтра 2019 (Габрово) - Дунав от Русе (Русе)                -

Миньор (Перник) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                  -

Беласица (Петрич) - Локомотив (Горна Оряховица)            -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Марек 1915 (Дупница)       -

Ботев II (Пловдив) - Етър ВТ (Велико Търново)              -

 

VI кръг

24 август 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Етър ВТ (Велико Търново)             -

Марек 1915 (Дупница) - Ботев II (Пловдив)                  -

Локомотив (Горна Оряховица) - Струмска слава 1927 (Рад)    -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Беласица (Петрич)                -

Дунав от Русе (Русе) - Миньор (Перник)                     -

Литекс (Ловеч) - Янтра 2019 (Габрово)                      -

Добруджа 1919 (Добрич) - Монтана 1921 (Монтана)            -

Спортист 2009 (Своге) - Лудогорец 1945 II (Разград)        -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Несебър (Несебър)         -

ЦСКА II (София) - Спартак (Плевен)                         -

 

VII кръг

31 август 2024 г., събота:

Спартак (Плевен) - Пирин (Благоевград)                     -

Несебър (Несебър) - ЦСКА II (София)                        -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Фратрия (Бенковски)          -

Монтана 1921 (Монтана) - Спортист 2009 (Своге)             -

Янтра 2019 (Габрово) - Добруджа 1919 (Добрич)              -

Миньор (Перник) - Литекс (Ловеч)                           -

Беласица (Петрич) - Дунав от Русе (Русе)                   -

Струмска слава 1927 (Радомир) - ФК ЦСКА 1948 II (София)    -

Ботев II (Пловдив) - Локомотив (Горна Оряховица)           -

Етър ВТ (Велико Търново) - Марек 1915 (Дупница)            -

 

VIII кръг

7 септември 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Марек 1915 (Дупница)                 -

Локомотив (Горна Оряховица) - Етър ВТ (Велико Търново)     -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Ботев II (Пловдив)               -

Дунав от Русе (Русе) - Струмска слава 1927 (Радомир)       -

Литекс (Ловеч) - Беласица (Петрич)                         -

Добруджа 1919 (Добрич) - Миньор (Перник)                   -

Спортист 2009 (Своге) - Янтра 2019 (Габрово)               -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Монтана 1921 (Монтана)    -

ЦСКА II (София) - Лудогорец 1945 II (Разград)              -

Спартак (Плевен) - Несебър (Несебър)                       -

 

IX кръг

14 септември 2024 г., събота:

Несебър (Несебър) - Пирин (Благоевград)                    -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Спартак (Плевен)             -

Монтана 1921 (Монтана) - ЦСКА II (София)                   -

Янтра 2019 (Габрово) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)      -

Миньор (Перник) - Спортист 2009 (Своге)                    -

Беласица (Петрич) - Добруджа 1919 (Добрич)                 -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Литекс (Ловеч)             -

Ботев II (Пловдив) - Дунав от Русе (Русе)                  -

Етър ВТ (Велико Търново) - ФК ЦСКА 1948 II (София)         -

Марек 1915 (Дупница) - Локомотив (Горна Оряховица)         -

 

X кръг

21 септември 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Локомотив (Горна Оряховица)          -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Марек 1915 (Дупница)             -

Дунав от Русе (Русе) - Етър ВТ (Велико Търново)            -

Литекс (Ловеч) - Ботев II (Пловдив)                        -

Добруджа 1919 (Добрич) - Струмска слава 1927 (Радомир)     -

Спортист 2009 (Своге) - Беласица (Петрич)                  -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Миньор (Перник)           -

ЦСКА II (София) - Янтра 2019 (Габрово)                     -

Спартак (Плевен) - Монтана 1921 (Монтана)                  -

Несебър (Несебър) - Лудогорец 1945 II (Разград)            -

 

XI кръг

28 септември 2024 г., събота:

Лудогорец 1945 II (Разград) - Пирин (Благоевград)          -

Монтана 1921 (Монтана) - Несебър (Несебър)                 -

Янтра 2019 (Габрово) - Спартак (Плевен)                    -

Миньор (Перник) - ЦСКА II (София)                          -

Беласица (Петрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)         -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Спортист 2009 (Своге)      -

Ботев II (Пловдив) - Добруджа 1919 (Добрич)                -

Етър ВТ (Велико Търново) - Литекс (Ловеч)                  -

Марек 1915 (Дупница) - Дунав от Русе (Русе)                -

Локомотив (Горна Оряховица) - ФК ЦСКА 1948 II (София)      -

 

XII кръг

5 октомври 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - ФК ЦСКА 1948 II (София)              -

Дунав от Русе (Русе) - Локомотив (Горна Оряховица)         -

Литекс (Ловеч) - Марек 1915 (Дупница)                      -

Добруджа 1919 (Добрич) - Етър ВТ (Велико Търново)          -

Спортист 2009 (Своге) - Ботев II (Пловдив)                 -

Фратрия (Бенковски) - Струмска слава 1927 (Радомир)        -

ЦСКА II (София) - Беласица (Петрич)                        -

Спартак (Плевен) - Миньор (Перник)                         -

Несебър (Несебър) - Янтра 2019 (Габрово)                   -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Монтана 1921 (Монтана)       -

 

XIII кръг

19 октомври 2024 г., събота:

Монтана 1921 (Монтана) - Пирин (Благоевград)               -

Янтра 2019 (Габрово) - Лудогорец 1945 II (Разград)         -

Миньор (Перник) - Несебър (Несебър)                        -

Беласица (Петрич) - Спартак (Плевен)                       -

Струмска слава 1927 (Радомир) - ЦСКА II (София)            -

Ботев II (Пловдив) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)        -

Етър ВТ (Велико Търново) - Спортист 2009 (Своге)           -

Марек 1915 (Дупница) - Добруджа 1919 (Добрич)              -

Локомотив (Горна Оряховица) - Литекс (Ловеч)               -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Дунав от Русе (Русе)             -

 

XIV кръг

26 октомври 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Дунав от Русе (Русе)                 -

Литекс (Ловеч) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                   -

Добруджа 1919 (Добрич) - Локомотив (Горна Оряховица)       -

Спортист 2009 (Своге) - Марек 1915 (Дупница)               -

Фратрия (Бенковски) - Етър ВТ (Велико Търново)             -

ЦСКА II (София) - Ботев II (Пловдив)                       -

Спартак (Плевен) - Струмска слава 1927 (Радомир)           -

Несебър (Несебър) - Беласица (Петрич)                      -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Миньор (Перник)              -

Монтана 1921 (Монтана) - Янтра 2019 (Габрово)              -

 

XV кръг

2 ноември 2024 г., събота:

Янтра 2019 (Габрово) - Пирин (Благоевград)                 -

Миньор (Перник) - Монтана 1921 (Монтана)                   -

Беласица (Петрич) - Лудогорец 1945 II (Разград)            -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Несебър (Несебър)          -

Ботев II (Пловдив) - Спартак (Плевен)                      -

Етър ВТ (Велико Търново) - ЦСКА II (София)                 -

Марек 1915 (Дупница) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)      -

Локомотив (Горна Оряховица) - Спортист 2009 (Своге)        -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Добруджа 1919 (Добрич)           -

Дунав от Русе (Русе) - Литекс (Ловеч)                      -

 

XVI кръг

9 ноември 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Литекс (Ловеч)                       -

Добруджа 1919 (Добрич) - Дунав от Русе (Русе)              -

Спортист 2009 (Своге) - ФК ЦСКА 1948 II (София)            -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Локомотив (ГО)            -

ЦСКА II (София) - Марек 1915 (Дупница)                     -

Спартак (Плевен) - Етър ВТ (Велико Търново)                -

Несебър (Несебър) - Ботев II (Пловдив)                     -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Струмска слава 1927 (Рад)    -

Монтана 1921 (Монтана) - Беласица (Петрич)                 -

Янтра 2019 (Габрово) - Миньор (Перник)                     -

 

XVII кръг

16 ноември 2024 г., събота:

Миньор (Перник) - Пирин (Благоевград)                      -

Беласица (Петрич) - Янтра 2019 (Габрово)                   -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Монтана 1921 (Монтана)     -

Ботев II (Пловдив) - Лудогорец 1945 II (Разград)           -

Етър ВТ (Велико Търново) - Несебър (Несебър)               -

Марек 1915 (Дупница) - Спартак (Плевен)                    -

Локомотив (Горна Оряховица) - ЦСКА II (София)              -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Фратрия (Бенковски)              -

Дунав от Русе (Русе) - Спортист 2009 (Своге)               -

Литекс (Ловеч) - Добруджа 1919 (Добрич)                    -

 

XVIII кръг

23 ноември 2024 г., събота:

Пирин (Благоевград) - Добруджа 1919 (Добрич)               -

Спортист 2009 (Своге) - Литекс (Ловеч)                     -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Дунав от Русе (Русе)      -

ЦСКА II (София) - ФК ЦСКА 1948 II (София)                  -

Спартак (Плевен) - Локомотив (Горна Оряховица)             -

Несебър (Несебър) - Марек 1915 (Дупница)                   -

Лудогорец 1945 II (Разград) - Етър ВТ (Велико Търново)     -

Монтана 1921 (Монтана) - Ботев II (Пловдив)                -

Янтра 2019 (Габрово) - Струмска слава 1927 (Радомир)       -

Миньор (Перник) - Беласица (Петрич)                        -

 

XIX кръг

30 ноември 2024 г., събота:

Беласица (Петрич) - Пирин (Благоевград)                    -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Миньор (Перник)            -

Ботев II (Пловдив) - Янтра 2019 (Габрово)                  -

Етър ВТ (Велико Търново) - Монтана 1921 (Монтана)          -

Марек 1915 (Дупница) - Лудогорец 1945 II (Разград)         -

Локомотив (Горна Оряховица) - Несебър (Несебър)            -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Спартак (Плевен)                 -

Дунав от Русе (Русе) - ЦСКА II (София)                     -

Литекс (Ловеч) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)            -

Добруджа 1919 (Добрич) - Спортист 2009 (Своге)             -

 

XX кръг

4 декември 2024 г., сряда:

Пирин (Благоевград) - Спортист 2009 (Своге)                -

Добруджа 1919 (Добрич) - Фратрия (Бенковски, обл.Варна)    -

Литекс (Ловеч) - ЦСКА II (София)                           -

Дунав от Русе (Русе) - Спартак (Плевен)                    -

ФК ЦСКА 1948 II (София) - Несебър (Несебър)                -

Локомотив (Горна Оряховица) - Лудогорец 1945 II (Рз)       -

Марек 1915 (Дупница) - Монтана 1921 (Монтана)              -

Етър ВТ (Велико Търново) - Янтра 2019 (Габрово)            -

Ботев II (Пловдив) - Миньор (Перник)                       -

Струмска слава 1927 (Радомир) - Беласица (Петрич)          -

 

XXI кръг

7 декември 2024 г., събота:

Струмска слава 1927 (Радомир) - Пирин (Благоевград)        -

Беласица (Петрич) - Ботев II (Пловдив)                     -

Миньор (Перник) - Етър ВТ (Велико Търново)                 -

Янтра 2019 (Габрово) - Марек 1915 (Дупница)                -

Монтана 1921 (Монтана) - Локомотив (Горна Оряховица)       -

Лудогорец 1945 II (Разград) - ФК ЦСКА 1948 II (София)      -

Несебър (Несебър) - Дунав от Русе (Русе)                   -

Спартак (Плевен) - Литекс (Ловеч)                          -

ЦСКА II (София) - Добруджа 1919 (Добрич)                   -

Фратрия (Бенковски, обл.Варна) - Спортист 2009 (Своге)     -

 

източник: bulgarian-football.com


Ключови думи
жребий Втора лига Локомотив Горна Оряховица
Последни
Седмицата
Анкета