Сряда, 10 Май 2023

„Литекс“ победи „Локомотив“ с 2:1 в контрола

03.02.2023 19:41

„Локомотив" отстъпи на втородивизионния „Литекс" (Ловеч) 1:2 в третата си контола тази зима. Срещата се проведе на стадиона в Долна Оряховица при силен вятър, който затрудни игровата обстановка.

Получи се равностоен мач, като двата отбора разделиха по едно полувреме. През първата част гостите вкараха двата си гола. В 20-тата минута и в края на полувремето от дузпа.

През втората част „Локо" взе инициативата, но направи няколко пропуска. След недобрата намеса на вратаря на гостите, опитният Явор Генчев отбеляза попадение в 77-та минута след изпълнение на корнер. Последваха минути на натиск, но резултатът остана непроменен.

Утре е четвъртата контрола за „Локо“. Отборът посреща от 14:30 часа на терена в Долна Оряховица „Черноломец" (Попово).

Стартов състав: Венцислав Димитров, Станимир Андреев, Али Ахмед, Ивайло Тодоров, Ивайло Велчев, Александър Узунов, Кристиян Райчев, Даниел-Виктор Кънчев, Тодор Бакърджиев, Янислав Цачев, Димитър Байдаков.

В игра влязоха: Стефан Иванов, Красен Трифонов, Явор Генчев, Димитър Костадинов, Николай Иванов, Георги Колев, Кристиян Дечев, Борислав Бъчваров, Мартин Господинов, Ангел Паунов.