Понеделник, 26 Сеп 2022

Елена Спорт

Малките борци на клуб „Дан Колов“ отново с отлично представяне

29.03.2022 15:06

През месец март малките борци от клуб „Дан Колов“ в Елена с треньор Недялко Петров взеха участие в няколко оспорвани състезания в страната.

Миналата седмица в град Велико Търново се проведе турнир по борба „Освободители“, в който участваха борци от цяла България. В категория до 28 кг сребърен медалист при подготвителните групи стана Виктор Исмаилов. В същата категория се състезава и Унут Хюсеинов, който зае петото място.

По-рано през месеца в град Сандански при децата Денислав Кочев в категория до 42 кг е осми. При юношите на шампионата в град Сливен – Тархан Ахиров, до 61 кг, също стана осми.

Всички състезания, в които еленските борци участваха, са част от календара на Българската федерация по борба за 2022 година и се провеждат при много оспорвана конкуренция.