Понеделник, 26 Сеп 2022

„Локо” продължава без загуба, взе с класиката 3:0 домакинството си на „Пещера”

28.09.2021 20:05

Горнооряховският „Локомотив” продължава без загуба и след VIII кръг на Северозападна трета лига. Въпреки умората от тежкия мач с „Ботев” (Враца) за Купата на България, „железничарите” не допуснаха изненади и дори съмнения, че могат да се провалят в домакинския си мач срещу бойкия тим на „Пещера” от село Галата в последната среща от кръга. Домакините имаха проблеми с контузии и най-вече с умората от сгъстения график. Така че успяха да открият резултата чак в последните секунди на първото полувреме. Вратата на гостите разпечата Кирил Димитров. Малко след подновяване на играта след почивката Али Ахмед направи 2:0, а в самия край на мача резервата Валентин Петров окръгли класиката 3:0 след добро центриране от ъглов удар.

„Локомотив”: Зехнур Чаушев, Стефан Иванов, Али Ахмед, Десислав Пенев, Ивайло Велчев, Александър Узунов, Красимир Гавазов, Никола Какамъков, Тодор Бакърджиев, Георги Колев, Кирил Димитров.

Резерви: Ивайло Петков, Станимир Андреев, Димо Атанасов, Емил Копаранов, Явор Генчев, Янислав Цачев, Валентин Петров.

Ботев II (Враца) - Вихър (Славяново)                      1:2

В IX кръг от първенството на Северозападна трета лига, който започва още в петък – 1 октомври, „Локомотив” ГО ще гостува на „Янтра” в Полски Тръмбеш. Срещата е на 2 октомври (събота) от 16 часа.